Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem tud elmosogatni a...

Vágó Viola kérdése:

Miért nem tud elmosogatni a mosógató gépem? Ha valakinek lenne egy jó őtlete szívesen elfogadnám.

Figyelt kérdés
Van egy Whirlpool ADP5656-os mosógatógépem ami kb 8éves. Nagyon ritkán használom általában csak hétvégén. Az első perctől kezdve nem vagyok vele megelégedve mert ha előtte nem mostam el a tányérokat ( felső polc) akkor tuti hogy koszosan vettem ki és újra kellett kézzel el mosni. Most ott tartok hogy vagy kidobom vagy kiderítem hogy miért nem tud szépen elmosni mindent. Az alsó tálcával nincs semmi baj de a felsővel ahova a tányérokat és poharakat teszem majdnem úgy veszem ki ahogy be tettem. Már arra is godoltam hogy úgy kötötték be hogy egy kb.1m spirál tömlőn nyomja ki a vizet és sokszor a mosogatóba bugyog vissza mert nem tudja nyelni a vizet. Lehet hogy ez a baj? Ha valakinek lenne egy jó őtlete szíves

2015. nov. 15. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézni a felső forgó kart, amelyik a felső polcra spricceli a vizet, hogy nincsenek-e eltömődve a lyukak rajta. Tűvel meg tudod piszkálni, aztán jó lenne lefuttatni egy forróvizes programot üresen, vízkőmentesítővel vagy egyszerűen 20%-os ecettel.
2015. nov. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet kifogom próbálni.
2015. nov. 17. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet rosszul van a felső polc bepakolva.

A mosókar fúvókái részlegesen vagy teljesen el vannak tömődve.

Nem megfeleő program használata.(rövid idő és vagy kicsi hőfok)

A szűrő ritkán vagy még rikábban van takarítva.

2015. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A házhoz szállításnál, vagy a beüzemelésnél kilazult az a csatlakozás/tömítés, amelyik cső a felső tálca forgókarjára vezetné a vizet. Így csak az alsó forgókarról néha a felső szintre feljutó víz mosogat ímmel ámmal. Szakemberrel át kéne nézetni, miért nem jut víz a felső forgókarra...
2015. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!