Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Helósztok! Szerintetek,...

Helósztok! Szerintetek, hogyan fogyjak le? Nem vagyok annyira dagadt, sőt még annak sem érzem magam. Csak jobb lenne vékonynak látni magam, és így legalább tetszenék magamnak és elfogadnám magam.

Figyelt kérdés
Régebben csúfolták pár osztálytársam hogy milyen dagadtak,disznók meg ilyenek..Én emiatt rosszul éreztem magam.Hánytatni is akartam magam,csak utálok hányni,és ezért nem tettem.Aztán nem ettem semmit,de nem lettem vékony..Elkezdtem edzeni de a tanulás miatt nem volt rá időm.Gondoltam leírom,hogy próbálkoztam már.Szóval szerintetek hogyan sikerülne?Nektek mi vált be és mivel próbálkoztatok?Tudom,hogy akaraterő kell ehhez,az megvan már csak a "módszerek" kellenek.Lehet kicsit értelmetlen lett meg hosszú lényeg hogy szeretnék lefogyni:)
2015. okt. 2. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Az edzés működne, csak arra időt kell szakítani. Ha jól veszem ki a szavaidat akkor iskolás vagy. Testnevelés órán legyél aktívabb, ne egyél, igyál cukros dolgokat. Vizet igyál, ne üdítőt. Ne egyél chipseket, fehér lisztes dolgokat. Ennyi bőven elég is lesz.
2015. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolás ! Csak az válik be , attól hogy elhagyod az édességet látványos eredményt nem fogsz elérni csak szenvedni fogsz :D
2015. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!