Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Üdv mindenkinek! Vettem egy...

Üdv mindenkinek! Vettem egy használt autómata mosógépet amelyt beállitom a kiválasztott mosási programra majd beinditom. Például:a mosás ideje 40perc, de ő 1 órára huzza el az időt. Centrifugázás közben is megáll 5-10 percre. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2015. nov. 18. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom(és ezt általában a használati utasításban is le szokták írni), hogy a feltűntetett program idő csak egy átlag, közelítő érték.A valós mosási idő eltérhet.A valós program idő pl. függhet a betöltött ruha mennyiség súlyától, vagy pl. víznyomástól is.

Viszont a centri üzem közbeni 5-10 perces leállás nekem is kicsit furcsa.

2015. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a szerencse, hogy az egész világon egyetlenegy típusú automata mosógépet hoztak forgalomba, így könnyű megmondani, normális-e.



Hogy 40 perc helyett 1 óra, az önmagában nem feltétlenül baj. Ha hidegebb a víz, mint a teszten, már hosszabb lesz.


Hogy normális-e a centrifuga közbeni szünet? Ha energomat, akkor nem, ha van millió érzékelője, akkor lehet. Például az én LG-m van hogy hosszú percekig készül a centrifugázásra, (cserébe egy teli pohár vizet is rátehetnék, egy csepp sem megy ki).

2015. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 vatafak ***** válasza:
ahogy a többiek említették a menetidő változhat az emített változók miatt. a centrizésnél lehet hogy ez vmi gyűrődés mentesítő megoldás akar lenni, vagy csak többet hagyja odabenn csöpögni a szennyest
2015. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem mindig áll meg,ma is kétszer volt mosva és nem ált meg.első mosásnál 45 percig mosot második mosásnál 1órát mosott!
2015. nov. 19. 15:32
 5/5 A kérdező kommentje:
a misógép mrkája Elektrolux
2015. nov. 19. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!