Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem lehet használt, de normáli...

Nem lehet használt, de normális mosógépeket kapni sehol?

Figyelt kérdés
Megnéztem már párat a környéken, feljavított cuccok, de pocsék volt mind. Viszont mosógép nélkül lenni nem kellemes így a végén vettem egyet, na most mosom át hatodjára, az iszapos mocsok még folyik belőle mindig, azóta már még az alján is valahol folyni kezdett a víz. De sajnos nincs 70ezrem új gépre. Mégis mit kéne tennem? Honnan szerezzek rendesen működő mosógépet?
2015. szept. 17. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

A mosógépek erős mechanikai igénybevételnek vannak kitéve. Tudom, lehetnének tartósabbak is, de egy évtized alatt akkor is elhasználódnak.

Ha olcsóbban szeretnél venni, keress szépséghibásat. Ne bízz más levetett vackában.

2015. szept. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Érdemes körül nézned pl Miele márkáknál. Ezek hosszú élettartamra vannak tervezve, de Németországban lecserélik sűrűn őket, mert kijön az újabb, okosabb modell, így simán kifoghatóak - üzletág épült rájuk - átvizsgált, szervizelt régebbi típusok, elérhető áron.

Nálunk is van ilyen, és tökéletesen működik már hosszú évek óta. 50k körül volt az ára.

2015. szept. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 25 éves mosógépünk van. Kicsit sem okos, kicsit de szép, külsejét eszi a rozsda, de a belseje tökéletesen működik. Zakatol, mint egy gőzmozdony, de nem folyik. Mi semmiképp nem adnánk el, még ha pl nyernénk egy újat, mert ez tuti működik. Szerintem itt Magyarországon használt gépet akkor adnak el, ha venniük kell egy újat, tehát valami hibája van.
2015. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!