Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosogatógép vízelvezető...

A mosogatógép vízelvezető pipája lehet a gép mögött, vagy mindenképpen mellette kell lennie?

Figyelt kérdés
A mosogatógépnek 60cm széles, 58,5 mély és 82,5 magas nyílás lett hagyva egy pult alatt.A tömlőcsatlakozóz leeresztő pipa kb 7cm-re áll ki a csempéből. Ha mégsem jó így akkor mi lehetne a legegyszerűbb megoldás?
2015. nov. 22. 08:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg van valamilyen süllyeszthető megoldás? A hálózati vízcsatlakozó már mellette van és nem mögötte.
2015. nov. 22. 08:20
 2/5 anonim ***** válasza:
De mi a gond? Nem lehet rádugni a csövet? Nem lehet hozzáférni?
2015. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most nézegetem a mosogatógépeket. Mélységük 60cm körüli. Nem tudom, hogy a hátsó részük ki van e könnyítve, de ha nem, akkor emiatt a kiálló csatlakozó miatt kilógna az egész. Legalábbis ha jól gondolom.
2015. nov. 22. 08:49
 4/5 JulesM111 ***** válasza:
Azt hiszem értem a problémádat, a vízkiállás ( hideg-meleg-szennyvíz) a mosógép mögött van. Az a hely amire gondolsz 4-5 cm, ha a gépet a falig be akarod tolni gondjaid lesznek.
2015. nov. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sulyesztheto megoldas csak akkor ha le lehet meg bontani. Ha nem lehet bontani akkor esetleg egy konyokkel es egy potcsovel arrebb lehetne vinni a lefolyot a vizbemenetek melle.
2015. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!