Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőgép vásárlás előtt vagyok,...

Hűtőgép vásárlás előtt vagyok, max.120eFt-ig nézek. Melyik márkát javasoljátok? Whirlpool, Zanussi, Elektrolux?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 14:03
 1/10 anonim válasza:
Nekem 3 éve electrolux-om van és eddig semmi baj nem volt vele. No frost-os tehát nem kell kiolvasztani. Ezelőtt zanussi volt csak baj volt vele...
2010. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

szia

nekünk ariston van no-frostos és szerintem nagyon jó az önleolvasztós állandóan vizes de ebbe se jég se víz:)

2010. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hali. Nekünk Zanussi kombihűtőnk van, kb.10 éves, de még bírja szerencsére.

Whirpoolt szerintem ne vegyél, a mosógépükkel rohadt sok probléma van!


Electrolux is jó, bár a legtöbb drágább árfekvésű mint a Zanussi.


Egyébként ha ismereteim jók, akkor az AEG ELECTROLUX és ZANUSSI hűtőszekrények ugyanabban a gyárban készülnek (Nyíregyházán az Electroluxnál), egy gyártósorról jönnek le. A kinézetük más, meg ugye az áruk- van amelyik inox van amelyik sima fehér.

2010. márc. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2010. márc. 22. 18:27
 5/10 anonim válasza:
Nekem egy Gorenjém van, inox borítással. 7 éve vettem 130e Ft-ért. Lekopogom, HIBÁTLAN!
2010. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Még annyit, hogy én mindenféle műszaki cikkből megveszem a drágábbat. Ha két hónapig tovább kell spórolnom miatta, az sem érdekel. A mosógépem AEG, szintén 7 éve használom. Egyszer kellett csak javítani, mert valami műanyag pöcök eltörött benne és kopogó hangot adott mosás közben. És mindig fullra tömöm a gépet, bírja. Hűtőből legközelebb is Gorenjét vennék, vagy AEG-t.
2010. márc. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Végül Elektroluxot(ERD28304W8)vettünk,2év garanciával,ha addig bírja már megérte.Köszi a válaszokat!
2010. márc. 25. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem döntöttél rosszul, használjátok egészséggel, biztos tovább bírja mint 2 év!
2010. márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A Zanussit nem javaslom, igaz, nem most vettem, de már rögtön baja volt, folyton jegesedett hátul, hol a kis dobozka a mélyhűtő alatt, aztán mikor azt kivették, utána az egész mélyhűtő meg minden, ami ott volt. A hátán a fém vízkeringtető (?) két részét össze kellett kötnöm, mert különben úgy rezgett, mint egy kisebb gyár. :( Egy idő óta nem fáradok a leolvasztással túl gyakran, mert nincs értelme, és nem foglalkozom az időközben már visszaszerelt kis dobozon levő jéggel.
2010. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk már 14 éve Zanussi kombi van és még semmi baja nem volt,de egyébként mindenki maga dönti el kinek milyen hűtőre van szüksége,esetleg mennyire engedi a pénztárcája.ÜDV:B
2010. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!