Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » SOS! Szárítógép használatával...

SOS! Szárítógép használatával kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés
Tegnap érkezett meg a szárítógépem, ma délután már használnám. Több szárítási fokozat is van: extra száraz, nagyon száraz, szekrény száraz, azonnal vasalható. Eddig csak olyat ismertem, hogy száraz, meg vizes :) Most már tudom, hogy a száraznak is fokozatai vannak :) Melyiken szoktatok szárítani? A ruhákban van 1, meg 2 pöttyös karika, azaz alacsony hőmérsékleten szárítás, meg normál szárítás. Ti egybe teszitek, illetve melyik az alacsony, meg melyik a normál, mert atájékoztatóban nincs megadva hőmérséklet a szárítási tipusok mellé, illetve olyan gomb sincs, ami a hőmérsékletet szabályozná. Ha egy ruha csk 70%, vagy 80% pamut, azt még a pamut programba teszitek? Ha egy ruhán az van, hogy nem szárítható, akkor azt nem teszitek be, vagy meg lehet próbálni? Van ilyen is egy pár. Mi történhet vele, ha beteszem? Egy kicsit sok kérdés, de a használati útmutatóban ezeket ugye nem írják le. Egyébként Electrolux 8kg-os hőszivattyús.
2015. dec. 1. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi szekrényszárazra szoktuk, a vasalószáraz a vizes kategóriába tartozik.

Ki fogod tapasztalni melyik ruha mit bír ki, de a nem szárítható ruhák egy része bizony össze fog menni.

2015. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, szekrényszárazon szárítottam, csak az egyik kisnadrág ment össze, a többivel semmi gond nem volt. Jó puha lett a ruha :)
2015. dec. 2. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!