Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Filteres kávéfőzőben segítség?

Filteres kávéfőzőben segítség?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen filteres kávéfőzőt néztem ki. Kollégiumba szeretném, mert rendes kotyogósat nem tudok vinni mivel nincsen gáztűzhely. Ebbe filteres helyett lehet tenni rendes őrölt kávét? Vagy eltömődik, és nem szabad? Ha csak filtereset lehet akkor kb abba mennyibe kerül a filteres kávé csomagban? Köszönöm a válaszokat!


2015. dec. 6. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
papír filtert kell bele tenni, meg őrölt kávét
2015. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ezen csak átfolyik a forró víz. Ez nem tud olyan kávét készíteni mint a "kotyogós", csak ilyen bögrés lötyit. Nem leszólásnak szántam hiszen sokan így szeretik, csak mivel a "kotyógós" kávéfőzőt említetted gondoltam az erősebb és kisebb adaghoz vagy szokva. Egyébként abban is létezik elektromos.
2015. dec. 7. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!