Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy varrogepem amire egy...

Van egy varrogepem amire egy mosogep motrot szeretnek tenni. Ezért szükseges azt a gyari pedal hasznalnom amoi az eredeti szenkefes motorhoz volt, ezt tudjuk, hoyg a 220v-ot valtoztatja:Kérdesem az, hogy fog-e müködni? E

Figyelt kérdés

2015. dec. 15. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, teljesen más a kettő...

Bár nem ismerem se egyiket se másikat, ami Neked van, de szinte biztos, hogy nem menne...

2015. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mosógép motorban is van szénkefés...
2015. dec. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én fúrógép motorral szereltem az enyémet. Nem muszáj feltétlenül akkus fúróé, de azok közt is van,amelyik tud 250 Wattot, egy 20 Amperes tápegységről széles határok közt szabályozható a fordulata. Eleinte gondolkodtam szabályzós pedálon, de már megszoktam, hogy varrás közben állítok a potméteren, megelégszem a csak egy mikrokapcsolót tartalmazó pedállal.
2016. jan. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!