Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Varrógépet szeretnék venni!...

Varrógépet szeretnék venni! Hol lehetne olcsót, de jó minőségű gépet venni?

Figyelt kérdés

Árkategóriában kb. 30000 ft amit szánnék rá, nem szeretnék vele túl nagy dolgokat készíteni, csak ilyet, hogy nadrágszár felhajtás, vékony pokróc anyagok visszaszegését!

Ha honlap címet adtok az is jó lenne, ahol összetudnám nézni az árak alapján a varrógépeket!


2008. szept. 16. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Fajtát nem tudok mondani, nekem Singerem és Husqvarna gépeim vannak, mind a kettő nagyon jó. Viszont azt javasolom, hogy csak olyan gépet vegyél, ahol a motorblokk a gépen kívűl van és nem belesajtolva valami dizájnos modern műanyagba, mert javítani is kell, meg tisztítani, a rengeteg szösz miatt. Keresőbe írd be ill. keress apróhirdetéses újságokba, ma már nem sokan varrnak otthon
2008. szept. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A googléba már kerestem, de nem nagyon találtam! Majd még próbálkozom!
2008. szept. 16. 16:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felhajtani egy régifajta Naumann varrógépet, ennek még fémből vannak a belső részei, a mostani új varrógépek sajnos eldobósak, gagyi műanyag a belsejük. Nincs esetleg olyan hely felétek, ami régen varroda volt és ott árulják az ipari varrógépeket? Ha nincs, akkor mindenképp nézegess újságokat, pl Szabad Föld, abban sokat láttam, vagy pedig hirdess te is, hogy ilyet keresel.Ha egy mód van rá, akkor ne újat vegyél, közel sincsenek olyan jók.
2008. szept. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ is! Majd valamit csak találok!
2008. szept. 16. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem privileg van. Igaz újabb mint amit a vaterán találtam de én is csak az alapfunkciókat használom. :)


[link]


[link]

2008. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm az utolsó válaszolónak is a választ! Tegnap voltam nézelődni és találtam egy Toyota márkájút 32000 ft-ért a média markt-ban! De amit mutattál a quelle-ben az is nagyon jó! Majd még áttanulmányozom őket és szerintem hamarosan venni is fogok! Köszönöm még egyszer a segítséget az előző válaszolóknak is!

2008. szept. 21. 09:13
 7/8 anonim válasza:
Ha érdekel van egy villanyvarrógépem olcson eladnám irj E-milbe gevi1931@gmail.com
2008. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bereczk Jénos válasza:

Egyre több varrógép kerül a "lomok" közé, méghozzá a legjobbak, amik még

acélból készültek! Legfőbb hibájuk, hogy BESZÁRADNAK, olajozással helyrehozhatók!!! Esztétikai hibák lehetnek, de működésük lehet kiváló!!!

Vannak csodálatosan programozható gépek is, ezeket a tulaja sosem használta,

akiket kérdeztem, kétszer-háromszor varrt egyenesen!!!

dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!