Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért csinálja ezt a mosógépem...

Miért csinálja ezt a mosógépem? Frissen mosott ruhák büdösek pedig amint lejár kiteregetem. Jó minőségű öblítőt és mosóport használok.

Figyelt kérdés
Ecettel már átöblítettem de hosszú távon az sem használt.:(
2011. ápr. 27. 18:05
 1/10 anonim válasza:
Mi az,hogy büdösek?-milyen szaga lesz?
2011. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Penészes a mosógéped, vagy sokáig áll benne a ruha miután kimosott a gép.
2011. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az öblítőtől gombásodik a mosógép belseje mert az öblítő táptalaja a gombáknak. 15 dkg trisóval el kell indítani egy 70 fok feletti mosást majd amikor vége 2dl hypoval egy 40 fok vagy az alatti mosást.

Az ecet szerves sav nem gombaölő ez egy tévedés!

Vegyész

2011. ápr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

nálam is ez van

mosás után kb. egy napig/vagy amíg teljesen száraznak nem érzed hagyd nyitva a mosógép ajtaját

2011. ápr. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Büdös=dohos,az öblítőnek egyáltalán nem érződik az illata.
2011. ápr. 27. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Érdekes nekünk soha nem büdösödik a mosógép, pedig semmit nem csinálunk vele. Hetente egy-kétszer mosunk vele, és zárva tartjuk állandóan, és öblítőt is használunk.
2011. ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én is szoktam érezni olyan csatorna szagot néha,de aztán elinditok egy mosást akkor megszűnik.Nyitva szoktam hagyni az ajtaját.
2011. ápr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Maga a mosógép a büdös. Lehet, benne maradt valami. Nézz körül, meg van e a kutya vagy a macska.
2011. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ellenőrid le hogy a gumik tiszták e benne meg az adagolók nekem whirlpool om van folyékony arilet használok lenorral hetenete 4-5 adagot mosok de nekem nem is szokott koszos lenne az adagoló 5 éves a gép egyszer mikor elmentünk nyaralni elfelejtettem hoy mostam mert a lányom ráteritette a törölközőt és mikor hazamnentünk mosni akartam leszedtem a törölközőt és láttam hogy világítfelnyitottam akkor olyan dohos szaga volt mindennek ujramostam domestossal 60 fokon és megszűnt késsz de én nyitva sem szoktam hagyni mosás után 2-3 órét és nem büdös meg semmi mosd át te is domestossal
2011. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Pucold ki a szivattyút, mert az általad, írt probléma erre utal, majd ereszd fel üresen vízzel, állítsd le nyisd ki az ajtót önts be direkbe domestost, járasd egy kicsit, majd szívasd le az elegyet.

Öblítést végeztess a géppel és kész.


Sok sikert!

2011. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!