Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Jó minőségű varrógép tű...

Jó minőségű varrógép tű márkát tudna mondani valaki, meg olyan webshopot ahol lehetne venni is? Na meg jó minőségű cérna is kellene.

Figyelt kérdés

Van egy 4-5éves Janome varrógépem,a hétvégén tört el az utolsó tű amit gyárilag adtak hozzá.Volt egy varrókészlet itthon amiben a cérnák mellet volt géptű is,na de az meg vicc kategória. Törik,görbül pár varrás után is,ellentétben a gyárival ami szinte egy évet bírt ki egy tű.

Nézegettem neten tűket,de nekem ezek a márkák nem mondanak semmit,nem ismerem őket. Kellene általános varráshoz való,farmer varráshoz,rugalmas anyaghoz és vékony bőrhöz is géptű. Ugyan ilyen cérnák is kellenének és jó lenne mindet egy helyről megrendelni.

Gondoltam ha már van egy aránylag jó márkájú gépem akkor most beruházok alaposan minőségi tűböl és cérnákból is,hogy ha kell akkor ne keljen az itthoni régi anyagokból válogatni hanem benyúlok a kis dobozomba és csak előveszem az igazi minőségi cuccokat :)

Tudnátok ebben segíteni?



#minőség #cérna #varrógép tű
2016. jan. 18. 21:09
 1/1 ÁgiZ válasza:
2017. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!