Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi a véleményetek az Electrolu...

Mi a véleményetek az Electrolux EWT 9125 mosógépről?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 18:35
 1/1 anonim válasza:
Szép lassacskén áttérek az Elektrolux készülékek használatára. Eddig szinte minden világmárka megfordult az otthonomban. Az Elektrolux svéd vállalat, high-tech minősége megkérdőjelezhetetlen. Viszont a többi világmárkával szemben Magyarországon gyártják, tehát van szervíz, alkatrész, elkatrészküldő szolgálat, stb. Ha létezik az Electrolux termékeknél jobb (lehet, hogy igen), a háttérszolgáltatások elérhetősége mindent felülír. Úgy jártam pl. egy nagy nagy brit márka mosógépemmel, hogy három hónap múlva kaptam bele gyári alkatrészt, ami csaknem annyiba került volna, mint az új mosógép. Vettem helyette egy Electroluxot... és most vagy egy kiváló, VADONATÚJ, lehet kevésbé márkás készülékem (bár ebben sem vagyok biztos). Tanulság: A bölcs vásárlásnál nagyon sok mindent figyelembe kell venni.
2010. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!