Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » MI a vélményetek erről a...

MI a vélményetek erről a mosógépről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 28. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy mosógép.
2011. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt már indesit mosógépünk,csak pár évig bírta,a mosódob csapágyát kellett cserélni,azután elrepedt a dobot tartó öntvény-->kuka.Becseréltük egy whirlpool-ra.
2011. szept. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt indesitem de nem sokáig mert otthagytam a pasimat és visszaköltöztem a lakásomba és használom tovább a whirlpoolomat felőlem akár a havasi szörnyeteg is felfalhatná a hülye mosógépével együtt :)
2011. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! nekünk a whirpool van így. nagy semmi... ereszt, rozsdás, és akad a program.
2011. szept. 28. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg le kellene venni az oldalát (felültöltősnél ha szembe állsz vele akkor a bal oldal kb. 6db csavar) és megnézni benne azt a 2 darab csövet hogy melyik ereszt,meghúzni a karabinert vagy csak megigazítani és máris nem ereszt és rohad tovább.A programautomatát nem lehet javitani csak cserélni csak azt meg nem éri meg.

De lehet hogy nem is rossz,a miénk is akadt de csak azért mert lenyelt egy gombot ezért nem folyt le a viz olyan gyorsan ahogy kellettt volna,ezt érzékelte a gép ezért leállt és újra kellett indítani.

2011. szept. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Felültöltős igen! Igazad van, végül is nem kell röfgtön kidobni, ez a mai világ kényszerít csak rá... nem javíztani, cserélni...

Na holnap megnézem mit tudok kezdeni vele

köszi

2011. szept. 28. 22:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepődni milyen egyszerű szerkezetű belül,kb.5 alkatrészegységből áll,kár hogy én is csak akkor jöttem rá miután a szerelő jól átvágta az anyámat egy 20.000 Ft-os vizszivattyúval ami boltban 5e Ft és két csavarral kell beszerelni 10 sec alatt...
2011. szept. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ERDÉLYI LAJOS ***** válasza:
Az utólsónak.És ha nem tudtok valamit a gépről.A keresőbe kell beütni,hogy mosógépdoktor és kérdezni tőle a fórumon.Ha tud segít.
2011. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen,csak amikor egy nyugdijaskorú asszony elött ott áll a szerelő kezében a kettétört vizpumpával és "véletlenül" éppen van nála egy másik(univerzális darab,valszeg azért mert fogyóeszköz)nem fogja azt mondani neki hogy viszlát,-mert majd a fiam felmegy a netre és utánanéz,majd a boltban vesz egy másikat negyedáron,kölcsönkér egy torx-csavarhúzót,10 sec alatt beszereli,önnek meg itt van 2e Ft kiszállási dij és tünés.
2011. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: gondolom, anyukád hívta ki a szerelőt, és nem fordítva volt. Ő kiautózott ( 3000.- huf) Volt nála épp egy szvattyú ( 5000.-). Kivette, betette, dolgozott vele (10000.-) Ez épp 20000.- Nagyon rendes szerelő volt. Cserélhetett volna automatika órát is, meg ékszíjat...
2011. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!