Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy mosógépem és egy...

Van egy mosógépem és egy szárító gépem eddig soha nem kellett használnom ilyet eddig. Hogy kezdjem mit csináljak hogy álljak neki? A mosógép LG F12B8ND1 a szárító LG RC8055AP2Z. Van rajta sok lámpa és csipog. Sajnos a leírása nincs meg egyiknek sem.

Figyelt kérdés
Hogy kell a ruhákat szétválogatni? Melyik program mire való? Hogy érdemes használni? Tippek és Trükkök?

2016. márc. 16. 14:41
 1/2 anonim válasza:
A mosáshoz érdemes a ruhákat színenként szétválogatni (tehát pl. egyik nap a kékeket mosod aztán a feketéket) valamint a fehérneműket szerintem moshatod egybe. Ehez a mosógéphez és szárítóhoz nem értek...de ha pl. nagyon jóillatúra akarod a ruhákat akkor használhatsz öblítőt. Remélem segítettem. :)
2016. márc. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm Bogi. Igen ez kiindulási alapnak jó hogy szétválogatom és az öblítő. De mi van a csíkos, kockás és több színű ruhákkal? Azt olvastam a neten, hogy jó ha ecetet is adok a mosáshoz és valami mosógolyó dolgot vagy mosódiót is használok. Itt van a mosó és szárítógép kezelő panelja [link] itt lehet megnézni, ennyi mindent én még egy űrrepülőn se láttam. Annyi kütyü és beállítási lehetőség. ;-) Köszönöm a válaszod.
2016. márc. 17. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!