Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosógépet milyet érdemes most...

Mosógépet milyet érdemes most venni?

Figyelt kérdés
A szomszédasszonyoktól hallottam hogy van amelyiket nem lehet javítani. Ha elromlik , ki lehet dobni. De talán nem mindegyik ilyen?

2016. márc. 28. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyikhez drága ha motor, programkapcsoló és efféle kell hozzá. Az ismertebb márkákhoz nagyobb eséllyel lehet kapni alkatrészt mint a névtelen filléres gépekhez.
2016. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most Zanussi volt és a csapágy tönkre ment. 3 éves. Azt mondta a szerelő hogy nem lehet cserélni , össze van sütve . Az érdekelne hogy a többi mosógépet se lehet javítani?
2016. márc. 28. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár hete vettem Samsung Eco Bubble mosógépet. (az előző már bőven nagykorú volt). Ég és föld a mosási hatékonyság! A javíthatóságát nem vizsgáltam, mert sajnos ma már jó ha 6-8 évet megérnek. Lányom 6 éveséhez már nem volt alkatrész :( Az ember leginkább a zsebéhez méri, mit tud megvenni, hiába dícsérik a 300 ezres Mielét, ha nincs rá keret.
2016. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!