Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » S. O. S! Milyen mosógépet...

S. O. S! Milyen mosógépet vegyek max.150000-ért? Nem kell hiper-szuper tudású, csak megbízható legyen, és ne 2-3 évig működjön.

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Bosch, Elektrolux...
2016. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél pl. Whirlpool-t, plusz jó tanács, pl. az Euronics-ban lehet rá venni azt hiszem 10.000Ft-ért plusz garanciát,nekem jól jött, 3 éves gépben leszakadt az egész dob, kaptam egy újat ingyen :-)
2016. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most pont egy négy éves Bosch lett csapágyas, nagyon drága a javítás, mert egybe öntötték a dobbal. 60000-be kerülne, na ez kizárt, mivel az előző Electrolux volt, annál a betöltő ajtó gumija ment tönkre, megcsináltattam 30000-ért, majd pár hét múlva elromlott a kezelőpanel.
2016. márc. 30. 11:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy én 2007-ben vettem a legolcsóbb Indesitet, mondjuk egyszer ellenállást kellett cserélnem a panelján, mert minden kijelző villogott, de azóta is szuper egyébként.

Bosch nekem mosogatógépben van, igaz csak 2 éve azért gondoltam, hogy mosógépben is jó...

2016. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként 2007-ben én is alaposan utána jártam és azt írták egyik sem bír sokat, így ha most kuka lesz a 40ezres Indesit már megszolgálta az árát...
2016. márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vicces, de a Bosch mosogatógépemhez pont most jön a szerelő. Sajnos ez is most múlt 4 éves, imádtam, gyönyörű tisztára mosogatott, de a fűtőszál ment tönkre.Ez is valamivel egyben van, úgyhogy 50000 lett volna, mondtam ennyiért ez is kizárt, mert utána elromlik majd máshol. Tegnap hívott a szerelő, hogy egy jótállásos gépből lett nekik egy, így 22000 - ért megjavítja. Úgy gondoltam ennyit még megér, hogy ne kelljen ebből is újat venni. A lényeg végül is az, hogy tegnap megvettük a mosógépet, és ezek ellenére is kapott még egy utolsó esélyt tőlünk a Bosch, mert ismét azt vettünk.
2016. márc. 31. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!