Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Háztartási gépek

A kérdés

A Fagor 1FET-76 van fehérítő program?

agor 1FET-76 típusú mosógépemhez szeretnék segítséget kérni. Használtam vettem a gépet, és nem tudok rájönni hogy hol lehet rajta a fehérítő program. Azt hozzá tenném hogy fehérítő tartály van rajta, és már az összes mosási programot kipróbáltam és semmi. A fehérítő ott maradt a tartályban és a ruhák foltosak maradtak. Töltöttem le hozzá haszn.Ut. Is de az sem tesz róla semmiféle külön megjegyzést ezzel a programmal kapcsolatban. Ha van valakinek ilyen mosógépe és tudja rá a választ nagyon megköszönném a segítségét. Üdv mindenkinek: Ildikó

2008. szept. 22. 14:03  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Le lehet valahogy halkítani a mikrót? (Gomnyomások csipogását és a sípolást a program végén. )
LG F1256QD mosógépen melyik a legjobb program?
Mosogatógépemen nem fut végig a program, elindítom és kb 10 perc után sípol. Kikapcsoltam újraindítottam (még a tablettát sem nyitotta ki) megint 10 perc után besípolt....
Mért lehet, hogy a beko WM 3506 H mosógépemen a program kapcsoló forog de nem centrifugáz. És nem mindig szívja le a vizet?
Mosogatógépnél mi az az ECO program?
Mitől függ, hogy a mosógépemen mikor lejárt a program, akkor a benne lévő ruhák, mikor felnyitom az ajtaját utána a ruha hideg vagy meleg?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Háztartási gépek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!