Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyibe kerülhet kiszállással...

Mennyibe kerülhet kiszállással együtt egy hűtőszekrény javítása?

Figyelt kérdés

Van két hűtő, egyiknek a normál része már nem hűt egyáltalán, csak bekapcsolgat a motorja, de nem zajos, nem zörög. A fagyasztó része megy hibátlanul.

És van egy másik, az még hűt, de gyengén, 8 fok van benne, ennél többet nem tud.

Köszi.



2016. ápr. 21. 07:36
 1/3 A kérdező kommentje:
mindkettő Lehel hűtő, nem egy mai darabok. :)
2016. ápr. 21. 07:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Éppen hasonló problémák miatt nézegettem árakat a napokban (nekem már a fagyasztója sem hűt). Ha tölteni kell, arra 18-20 ezres árakat találtam, ezt több szerelő ingyenes kiszállással csinálja.
2016. ápr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

azt a hűtőt töltesd fel, amelyiknek a fagyasztó része hibátlan..kevés a gáz benne.


a másik kuka.


egyébként semmi nincs ingyen..a kiszállás mondjuk öt ropi, a rezsióradíja a szerelőnek mondjuk hét ropi, a gáz az attól függ..lehet, hogy cserélni kell..az átmosással, új töltéssel alsóhangon is tizenöt e..


szóval egy huszassal számolj alsóhangon. Ha jó az ajtógumi, a hűtő mérete is megfelel, akkor javíttasd, mert még kiszolgál pár évet. A szerelő úgyis vákumot mér, aból kiderül letérdelt-e a kompresszor(bár ez nem valószínű)



járj szerencsével

2016. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!