Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ma reggel elakartami nditani...

Sághi Márta kérdése:

Ma reggel elakartami nditani a mosogépet de csak felés le engedi a vizet mást nem csinál mit lehet tenni? Tudomm osogép szerelő

Figyelt kérdés

2016. ápr. 29. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos megbolondult...Ha állandóan be van dugva, akkor húzd ki öt percre, majd indítsd úra valami más programra állítva...mondjuk sima centrifuga, vagy öblítés..


Ha mindig kihúzod, akkor nincs ötletem.

Általában az is segít, ha megkérdezed a (szak)szervizt, és ha egy segítőkész ember veszi fel...az megpróbál egy-két trükköt...

2016. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 axonbite ***** válasza:
tisztítsd ki a szűrőt mert lehet el van dugulva
2016. máj. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez volt a gondunk, de kiszedtem a szűrőt, kipicoltam, leengedtem a vizet és azóta csodálatosan működik!
2016. máj. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!