Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Javítható vagy vegyek újat?

Javítható vagy vegyek újat?

Figyelt kérdés

Hajdu Z120E villanybojlert szedtem szét és a hőérzékelőt mikor kivettem, rozsdafoltot láttam rajta(mivel rézből van ezért csak megfogta). Kivettem az alaplapot és a hőérzékelő csövének a tetején egy gombostűfejnyi lyukat fedeztem fel. Gondoltam a hegesztésre de akkor a zománc lejön és úgyis elrohad(vagy nem az anód miatt?). A lényeg hogy van-e rá valami mód vagy kuka?

Értelmes válaszokat kérnék!



2016. ápr. 29. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívj szerelőt és rak bele újat, vagy vegyél másik hőérzékelőt, ára kb. 3000 pénz, szerelővel cseppet drágább...
2016. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg tudom csinálni csak nem tudom hogy javítható-e pl. hegesztéssel.
2016. ápr. 29. 14:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Fölösleges javítani. Vegyél egy újat ha nem akarsz szívni vele később.
2016. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Keményforrasztással esetleg. De mire beszerzed az ahhoz szükséges szerszámokat, sokkal drágábban jössz ki, mint az újjal.
2016. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor újat veszek. köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!