Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Polar klímával kapcsolatban...

Vereb Tünde kérdése:

Polar klímával kapcsolatban kinek mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Zajszint, kinézet, megbízhatóság, teljesítmény tekintetében mi a véleményetek?

2016. máj. 9. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik klímás fórumban ezt írta róla egy klímás:

"A Polárról : Az importőr az egyik legjelentősebb hazai klímás cég. Kb. két évvel ezelőtt kezdett bele a Polar projectbe. Nem arról szól a dolog, hogy behoz pát konténer klímát a 2,5 és a 3,5 kW-os teljesítményben, hanem komoly brandépítés a cél. Ők találták ki a dizájnt, részt vettek a tervezésben, és a gyártótól elvárják azt a minőséget, amihez adhatják a nevüket. Elég sok extrával vannak ellátva a gépek, és jók a mutatók, a minőségről pedig majd egy-két év múlva fogunk tudni adekvát véleményt formálni.

Mindenesetre az árak vonzók, aki nem a felső kategóriában keres magának klímát, hanem a Fisher, TeknoPoint, Nord stb. valamelyikét célozta meg, annak ez is jó alternatívának tűnik."


Ezek szerint elég új márka, sok tapasztalat még nincs vele, de megbízhatónak tűnik. Ha az alsó kategóriában keresgélsz, valószínűleg jó választás lehet.

2016. máj. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmúlt héten szereltük az első polar gépet. Nagyon jól összerakott, masszív gép. Árához képest jól felszerelt, csendes klíma. Fogom még én is ajánlani.
2016. máj. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Schneidy válasza:
100%
Egy hónapja használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. A csongrádi Tyukász Klímatechnika munkatársai szerelték be 1 héten belül, olcsó, de nagyon megbízhetó. Eddigi tapasztaat alapján bártan ajánlom, mert a legolcsóbb megoldás volt, de nem érzem ennek semmilyen hátrányát. A 3 év garancia is jól hangzik.
2016. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
beszereltek egyet nalam is, kikapcsolt allapotaban pattan/pattog a belteri,hogy felebredek hajnalban ra. Jo szar minosegu muanyagot hasnzalhattak benne.
2016. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ha kikapcsolva pattog akkor nézesd meg mindenképp! Nekem szuperül működik, mivel nem volt senkinek Daikin nyáron, az olcsó klíma mellett döntöttem... és jól tettem. Polar X-et szereltettem, szerintem konkrétan halkabb mint a szüleimnél lévő Daikin...

Itt van egy videó róla alul: [link]

2017. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majdnem 1 éve szerelték be és semmi gond nincs vele. Hűt ahogyan kell, halk és egészen jól néz ki. Ár/érték arányban nagyon jó választás volt!
2017. márc. 23. 09:41
 7/8 anonim válasza:
Régi már a topic, de nekem nagyon hasznos lett volna, ha van friss bejegyzés, mert épp klímavásárlás előtt álltunk; gondoltam, a bizonytalanok számára beírok. Mi végül a Fischer helyett ezt választottuk, ebben a kérdező egy éves tapasztalata is segített, és bizony jó választás volt. Kereken másfél millió forinttal lett kevesebb a díj a négy klímára beszerelve más középkategóriás ajánlatokhoz képest, és az eddigiek alapján meg vagyok elégedve - csendes, hatékony.
2019. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálam 3 hete szereltek be egy polar ultimate 3,5KW-os klímát. Eddig teljesen rendbe van. Halk, és nagyon jól is néz ki. Kimondottan tetszik, hogy huzatmentes, így nem fujja ránk közvetlenül sem a meleget, sem a hideget. Remélem hosszútávon se lesz vele probléma.
2023. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!