Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Sokat fogyaszt egy UV-B, egy...

Sokat fogyaszt egy UV-B, egy melegítő lámpa, és egy 6500 kelvin színhőmérsékletű fénycső?

Figyelt kérdés
2 db sárgafülű ékszerteknősöm van, az egyik 4,7 a másik 5,5 cm hosszú,és tudom hogy ezek a lámpák mind szükségesek nekik ,főleg télen. De azért elég kíváncsi vagyok mennyit fogyaszthatnak eggyüt. Esetleg ha sokat, akkor tippeket is szívesen fogadok! Pl.: hallottam ilyen Ca vízben oldodó tablettáról...esetleg azzal helyettesíthető az UV-B lámpa? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. máj. 9. 19:07
 1/2 Szirty ***** válasza:

A teljesítményüktől függ.

Teljesen blöffre UV lámpára és fénycsőre 9-11W-ot mondanék, infra lámpára 50-100W-ot.

2016. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2016. máj. 10. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!