Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Felrobbant a mikró mit csináljak?

Felrobbant a mikró mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hát ugye ez úgy történt, hogy a fagyasztott rántott húst beleraktam a mikróba kiolvasztani, utána ugye ilyen 2 perc múlva mondom megnézem hogy kiolvadt e már és beleharaptam egyet de beleragadt a vasfogam nem igazán tudtam kiszedni aztán hivott csajom hogy szünete van meg minden én táppénzen vagyok most mert eléggé meg vagyok fázva. Ezután meg feletkeztem róla és beraktam a mikróba aztán felrobbant a mikró most mit mondjak neki mi lett ? Mert karácsonyra kaptuk a mikrót az anyóstól.
2016. jún. 2. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza legozni!
2016. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HunorAnime válasza:
Bajban vagy keress kifogast vagy kerj tole bocsanatot csak nem ennyivel hogy bicsi tobbet nem teszek ilyet ha nem ugy hogy elegge megvagyok fazba es es nem nagyon tudom mit csinalok bocsass meg teljesen kiment a fejembol remelem segitettem :D
2016. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha ég,oltsd el. Ha nem ég,semmiképp ne oltsd el.
2016. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Dobd ki. De a mesés majdnem jó lett... semmi baja nem lesz a mikrónak a fagyasztott hústól, felrobbanó meg főleg nem fog..
2016. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!