Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Valaki eltudna mondani, hogy...

Valaki eltudna mondani, hogy milyen alkatreszek vannak egy automata mosogepben?

Figyelt kérdés
Elnezest de nem sokat ertek hozza, de nagy szuksegem lenne ra most. Szoval kivancs lennek egy mosogep belsejere, milyen alkatreszekbol all, gondolom van szivatyu meg futotest stb.. meg hogy ezek hogyan mukodnek? Pl hoyan tudja szabajozni a gep, hogy 30 foknal ne legyen melegebb? Kerestem oldalakat de csak a mosogep markajarol es hogy mennyit fejlodott az elozo termekhez kepest talalok informaciot. Elnezest hogy nincs ekezetem. Noi kerdezo vagyok. A legjobban a futtes, szivattyuzas es a szaritas erdekelne.
2016. jún. 6. 23:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég sok alkatrészből áll a főbbek:


vezérlés: ez felel például a vízhőmérsékletért is, van egy szenzora, amivel méri a hőmérséklet, egy másikkal a vízszintet.

üst és dob: az üstben van a dob

fűtőszál: ez fűt addig, amíg a szenzor azt nem mondja, hogy elég

motor

szivattyú

teleszkópok

borítás

szigetelések


Szivattyúzás egyszerű, bekapcsolja a vezérlés a szivattyút, az meg kitolja a vizet. A szárítás pedig a sima mosógépben a centrifugával történik, a gyors forgatás hatására kicsapódik a víz, amit a szivattyú el tud távolítani a mosógépből.


Igazából az a baj, hogy amit kérdezel, azt egy jó pár órás műszerészi tanfolyamon tanítják meg, nem olyan egyszerű egy GYK kérdésben leírni

2016. jún. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van a dob, csap, viz be, forog, pompa, viz ki, centrifugalas, kesz.
2016. jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!