Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A légkondicionálóból kifolyó...

A légkondicionálóból kifolyó víz desztillált víz, milyen minőségű víz?

Figyelt kérdés
Aki ért hozzá az biztosan érti a kérdést, így kérem az is válaszoljon, aki ért hozzá.

2016. jún. 21. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg nem innám, de mondjuk autóhoz hűtővízként megfelel.
2016. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Szirty ***** válasza:
55%
Tele van mindenfélével ami a levegőben van.
2016. jún. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Az nem desztillalt viz te kisokos! Megis mitol lenne desztillalt?

A para kicsapodik a hideg hutoracson, aztan belefolyik egy csatornaba onnan meg ki a csovon a szabadba. Ami mocsok van a levegoben az benne van abban a vizben is. Plussz legyszar plussz meg ami belekerul utkozben.

2016. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem kell személyeskedni.


A vízből pára desztilláció útján lesz.

Pont ez az, h ahogyan a víz párává alakul, az anyagok elkülönülnek, a por, a széndioxid, a levegőben lévő pollenek stb és a H2O szétválik. Még a vízben elkeveredve van, a vízpárában és azután a lecsapódott vízpárában nem tudd jelen lenni.

A kérdés arra vonatkozott, h lehetnek-e mégis olyan anyagok, melyek a párában majd lecsapódott párában, azaz desztvízben vagy desztvízhez közeli tisztaságú vízben maradnak.

Ezért is írtam, h az írjon aki ért hozzá, direkt feltüntettem ezt is. Ne az aki okoskodni szeretne és elképzelései vannak, de konkrétan nem ért hozzá.

Kíváncsiságból bevizsgálom majd ezen víz tisztaságát, csak gondoltam hátha valaki hozzáértő tud valamit.

2016. jún. 21. 16:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Az kondenzvíz, és nem desztillált viz.

De nem vitatkozok.


energiapedia.hu/kondenzviz

[link]

2016. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintem gondold át.

Mi lehet a levegőből összegyűjtött pár és mi amikor lecsapódik.

Elhiszem, h szeretnéd, ha igazad lenne, de nincs.

2016. jún. 21. 18:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát apám, ha neked desztillált víz a hideg bádoglemezen kicsapódó légnedvesség, akkor igyál sokat belőle :)


"kíváncsiságból bevizsgálom majd ezen víz tisztaságát"

Azért én is kiváncsi vagyok, mégis milyen eredményre számítasz, mennyire fog különbözni az utcabeli légnedvessség + por + légyszar összeállítástól?

2016. jún. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyüjts belőle össze 2 litert, forrald el egy edényben, és nézd meg mi marad az edény falán. Utána vegyél 2 liter ioncserélt vizet, és azt is forrald el, és nézd meg az edény falát.
2016. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó minőségű víz jön ki belőle. Érdemes gyűjtögetni, és eltenni pár üveggel.
2016. jún. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan szinten televan mikroorganizmusokkal, hogy el sem hinnéd. Nézd meg mikroszkóp alatt.
2016. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!