Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 13, vagy 16 terítékes mosogató...

13, vagy 16 terítékes mosogatógépet vegyek?

Figyelt kérdés

Régi, 16 személyes ariston mosogatógépem tönkre ment, utódját keresem.


Mivel előben nem tudom megnézni, ezért nem látom, hogy vajon mennyivel tudok kevesebbet pakolni egy 13-as indesitbe, mint egy 16-os candybe.


3-an vagyunk, tehát a mindennapokban inkább az a fontos, hogy lábosok stb. is is kényelmesen beférjenek - hétvégente viszont elég sok vendégség van nálunk, akkor meg a tányérok, poharak "vannak többen"...


Ezt a két kiszemelt gép:


[link]



[link]


Mivel kívülről ugyanakkorák, vajon belül mennyivel lehet kisebb egy 13-as kosara, mint egy 16-os kosara?


Illetve melyik lehet a "jobb vétel"?


2016. jún. 27. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem Indesitem van ( a típusszáma más, 2 éve vettem), 13 személyes. Én jól meg tudom pakolni, majd 20 év alatt már beletanultam. Inkább kétszerre mosogatok géppel, mint nekiálljak kézzel. Elégedett vagyok vele. 16 személyesről még nem is hallottam.
2016. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia, nagyon köszönöm a válaszod!!! A gari miatt én is az indesit felé hajlanék.

Azt meg tudod esetleg tenni, hogy megméred a belső kosár méretét? Enyémnek 51x51cm volt, az alsó 20cm magas, a felső 18cm magas.

2016. jún. 27. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Alsó: 51x51x10, felső 51x51x20. Attól 13 személyes, hogy kicsit sűrűbbek a tányértartó tüskék. Előtte 16 évig Boschom volt, csak az zárlatos lett, kuka. Nem tudom elképzelni, hogy lehet 16 terítékessé tenni, a külső méret ua., sokkal vékonyabb szigetelést nemigen lehet alkalmazni. Egyszer megnézem valahol.
2016. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rákerestem a Candy-re. Jó nagy "parasztvakítás" az biztos. Csak tányérokkal, bögrékkel, evőeszközzel pakolják meg a bemutató képeken, videón. Én is bele tudok tenne ezekből 16 terítéket :)De ahogy előbb írtam, jól tele tudom rakni, csak ügyeskedni kell. Még soha nem maradt koszosan semmi.
2016. jún. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez szuper hír, nagyon köszönöm, akkor meg is van a válaszom, jöhet az Indesit!

Hálásan köszönöm!!!

2016. jún. 27. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!