Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosógépet ajánlanál...

Milyen mosógépet ajánlanál 100 ezer forint körüli árban?

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Elöl, vagy felültöltős? Hány kilós töltettel? milyen fordulatú centrivel?
2016. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elöltöltőst szeretnék és ha lehet elfogadható legyen a fogyasztása
2016. júl. 4. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Elöltöltősben az Electroluxot kerüld el messziről! Én nagy bosszúságon vagyok túl egy ilyennel. Három éves korára csapágyas lett, és olyan megoldása van az üstháznak, hogy nem lehet megcsapágyazni (gyárilag ragasztva van, és szét kellene fűrészelni az üstházat). Ha már úgy tervezik meg, hogy összeragasszák az üstházat (ebben forog a dob), akkor már raknának bele normális csapágyat, de a szerelő szerint alultervezett szart tettek bele. Értem én, hogy fogyasztói társadalom, meg minden, de tényleg megér nekik ennyit,hogy soha többé rá sem nézzek semmire, amin ez a márkanév szerepel? Most újra lehoztuk a padlásról a jó öreg Hajdu-energomat gépünket, és egyelőre még mi is a kínálatot nézegetjük, de százszor meg fogom gondolni mit veszek. Ja, és egyszer volt már Indesit gépünk is, az legalább négy évet kibírt.
2016. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tessék. elöltöltős, 7 kgg. kapacitás, 1400 for/perc centrifuga.
2016. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs a link lemaradt: [link]
2016. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 !!

Javítás nélkül bírta a 4 évet??

2016. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hatos, ha úgy vesszük igen. Egyszer javították ugyan gariba, mert az elektronika egy hónapos korában megadta magát, a többi időt viszont szépen elmosogatta baj nélkül, de aztán a negyedik évben halálnak halálával távozott, mert egyszerre ment tönkre benne a csapágy, szivattyú, fűtőszál, az ajtó kapcsoló pedig már korábban is szarakodott.
2016. júl. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7!

Köszönöm a választ.

Nem tudom milyent veszünk, de kellene. ( indesit, beko, 3-4 évre tervezték az összeset !)

2 év garancia, plus 1 év nélkül, elöltöltős ez a tuti. És jó lenne ha a vízhőfok / centrizést én tekerhetném.

Gyerekzár, késleltető indítás, nem létfontos. Előbbi rajt van, ha nem is írja.

Fogyasztás sztem nagy a különbség közöttük. pl 20 ropit nem fizetek azért 1 gépért, mert hogy talán kevesebbet fogyaszt, és visszahozza az árát.

Tetszik ez a sok új kifejezés : vasaláskönnyítő, farmerprogram, 2 féle sport program. Ruha frissítő, farmer, cipő. Utóbbiból nincs olyan amit mosni lehet...

Nem sportolunk, nem tudom mit akar jelenteni ez a kifejezés, csak sejtem...

Pl most nyáron, 1 X beleizzadtam / volt rajtam ruha...

Ezek nekem a " parasztvakítás " fogalomba tartoznak.

Vannak a nagyon koszosak, pl igazi szerelős, lakatos melósok.

Vannak az ágynemű / törölközös mosások, kötött ruhák, szinesek.

Értelemszerű koszosságuk miatt stb válogatjuk.

10-en éves mosómasámon, is max 3 progit használok. ( whirpool még működik ).

Kötött holmikat ruhamosó zsákba teszem.

2016. júl. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!