Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem szól a fülhallgatóm...

Miért nem szól a fülhallgatóm jobb oldala?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja használom a fülhallgatót, eddig nem volt vele baj, de ma sajnos azt tapasztaltam, hogy a jobb oldala nem szól. iPhone Earpods-ról van szó, a jobb oldalán van a mikrofon és a gombsor is amik tökéletesen működnek. A mikrofon-fülhallgató közötti rövid rész szakadhatott meg vagy máshol keressem a hibát?

2016. júl. 17. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtipikusabb hiba a tőben megtörés. Szóval visszafelé mennék a jobb füllhalgató tövétől (megmozgatva a kábelt, hogy megszólal-e) a gombsorig. Ha ugyanúgy süket marad, akkor csak végigmennék a gombsor és a jack dugó közötti szakaszon is. Egyébként ha egy hónapos, akkor kicserélik.
2016. júl. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát kicserélni nemigen fogják mert Aliexpressről rendeltem, de nem az óccsó' 500 forintosat, 4500 forint körül volt.
2016. júl. 18. 10:07
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Akkor ne is csodálkozz hogy szar, egy szar kínai másolatot kaptál, 100% hogy nem eredeti
2016. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy nem apple oldalról rendelte, vagy éppen nem olyan boltban vette lehet, hogy eredeti. Az oldalból ítélve meg tuti, hogy eredeti. Szimplán megtört a kábel, sajnos velem is ez történik mindig. Ennyit érnek a drágább fülhallgatók. Bezzeg az olcsóbbikon átmentem kismilliószor a gurulós székemmel, semmi baja. Szóval nem a te hibád volt, "magától" is megtörténik az ilyen. Beviheted valamilyen szervizbe, bár nem tudom megtudják-e csinálni. Szerintem inkább vegyél egy ujjat.
2016. júl. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!