Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elszállt a basszus a fülhallga...

Elszállt a basszus a fülhallgatóm jobb feléből, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Pár napja amikor akartam vhova menet hallgatni zenét egyből feltűnt, hogy a Sony fülesem jobb feléből szinte teljesen elment a basszus, pedig kb 2 hónapja vettem, de csak vásárlástól számított 3 napon belül vették volna vissza. Próbáltam már telóval és laptoppal is, de ugyanúgy rossz, nem ezekkel van a baj.

Korábban is volt már hasonló egy másik fajta Sony fülhallgatómnál, de ott az volt a probléma, hogy lejött róla egy kis burkolat és lett rajta egy pici lyuk, de amint visszaragasztottam a burkolatot jó lett (később persze megtört a vezeték és tönkrement)

Valakinek valami ötlete? Ezen most nem találtam olyan pici nyílást, vagy elválást, ahol "elszökne a basszus", mint az előzőnél. Esetleg lehet, hogy a vezeték ment el megint?

Köszi, aki válaszol



2014. júl. 31. 15:50
 1/9 anonim válasza:

füllhalgató vagy fejhallgató?

próbáld meg picit jobban belenyomni a füledbe, és akkor picit "forgatni".. nekem akkor volt ez a panasonic fülesemmel amikor rosszul dugtam bele a fülembe és pattant valami.. akkor jó ha hallod hogy kattant a füles.

2014. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
vagy próbáld megpöckölni, az szokott segíteni nekem
2014. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ilyen gumidugós fülhallgató. Először én is azt hittem, rosszul raktam be, de akárhogy próbálom, nem azzal van a gond. Megkopogtatni is próbáltam, de nem segített. Azért köszi a válaszod :)
2014. júl. 31. 15:59
 4/9 kiss laci ***** válasza:
megsérült a membrán. Én KOSS plug-al jártam így. Nem bírta ki a membrán a fülbedugáskor keletkező kompressziót se. :D Egy teljes évig kötelesek cserélni ilyen jellegű hibákkal ha megvan a blokk hozza. Ha nem ott a fogyasztóvédelem!
2014. aug. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Media Marktban vettem, és mivel az eddigi füleseim sem voltak túl hosszú életűek, ezért vásárláskor direkt rákérdeztem mennyi ideig veszik vissza, és azt mondták blokkal vásárlástól számított 3 nap :/
2014. aug. 10. 22:33
 6/9 kiss laci ***** válasza:
én szövetkábeles sony t is vittem mar a media vevoszolgalathoz 6 honap utan kibugyant a fém a szövetből. Adtak levásárolható utalványt. Volt hogy a 7600Ft os Akg K314 fülbigyóval viszamentem hogy úgy szól mint a sokol radio. Belehallgatott a csavo hi-fi n. Igazat adott mondván ő se ezt várná egy AKG-től. És akkor is kaptam levásárlási utalványt. Igaz az AKG -t 3napon belul vittem be a vevoszolgalatra.
2014. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kiss laci ***** válasza:
Hát ha komolyan gondolod ezt a fülbe dugható fülhallgató témát a Shure SE215 a megoldas. Igaz nem olcso de ez mar microdriveres bírja a membrán a fülbe nyomkodáskor keletkező kompresziót. A kábele cserélhető. Ez meg belépő kategória de ezekkel nem szokott gond lenni. Persze vannak ennél profibb shure fülhallgatók is amibe 3csatornás microdiver van de az már tényleg koncertekre való zenészeknek.
2014. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Annyira nagyon nem kell, hogy komoly legyen, csak a mély hangokat adja ki rendesen. Köszi a válaszokat!
2014. aug. 21. 17:32
 9/9 anonim válasza:
2014...most 2016 van de a se215 valahogy most is 31 ooo inkabb megveszem 1-2 havont 2oooert a tescosat ami jol szol
2016. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!