Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hogyan kell helyesen beállítan...

Hogyan kell helyesen beállítani a kombi hűtőszekrány termosztátját?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Gyors választ várnék és kritizálók lehetőleg kíméljenek. Használtan vettem egy felülfagyasztós hűtőszekrényt, és nem tudom, hány foknak kellene lennie a hűtőtérben. Előző hűtő egy Lehel márkáju volt, több mint 20 éves, és 3-as fokozaton már hűtött mint a bolond, de ez...

A felülfagyasztó ideális, de a lenti térben 3-as fokozaton (6 fokozat van), 15 fok van. Úgy gondolom, hogy ez nem jó! Egyedülálló nő vagyok, kérlek titeket, segítsetek, mi baja lehet. Kompresszor rendesen megy, idő után újraindul...



2016. júl. 23. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is egyedülálló nő vagyok, de egy hütőt egyedül is be tudok állítani. <facepalm>Vedd feljebb a
2016. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
fokozatot, ha nem segít, akkor meg hívj szerelőt, mert rossz
2016. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig értem! De most 6-oson működjön a hűtő???
2016. júl. 23. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!