Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Web kereskedő oldalon fagyaszt...

Joe.38 kérdése:

Web kereskedő oldalon fagyasztónál le van írva 194 kWh éves fogyasztás. Ennek hány wattos a motorja?

Figyelt kérdés
Évws fogyasztás ? Miért azt adják meg ha evente egy hetet akkuról inverterről menne nyaralóban ? Miért nem tudom , nem látom hány wattos a motorja. Hisz nekem az a fontos hisz inwerterem azaz leendő inwerterem ahhoz kell igazítanom. nyaralóba akkuról ezen adat a fontos.

2016. júl. 27. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Mert fontos összehasonlító adat. Ugyanolyan literes szekrénynél a jobbak kevesebbet fogyasztanak.

Sokkal többet mond, mint a pillanatnyi fogyasztás.

Ja, hogy Neked más kell??

Nézd meg hátulról milyen kompresszor van benne, neten keress rá a típusára, minden adatot megtalálsz.

Én ezt tettem volna, főleg úgy, hogy még a szekrény típusát is titkolod.

De tudd!

Legalább 3* olyan teljesítményű inverter kell, mert az indulás nagyon nagy árammal történik.

Nem biztos, hogy sima inverterrel elmegy ( a módosított színusz csak hazugság), oda valósi színoszos kéne, az meg 4* annyiba kerül, mint a tucatáru.

2016. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit is mondtál, mi a típusa amiről beszélünk?
2016. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul fogalmaztam meg a kerdést ? Lehet rossz infót adtam meg ? Web oldalon , web oldalon ha leírják az eves fogyasztast abból hogy tudom meg hány wattos a motorja a hűtőnek ? Kell ehhez konkrét hűtő ? Web oldalon valöban megfogom és fizikailag megfordítom a hűtőt és jé a hátsó adat táblan làtom hány wattos a motor ? Web oldalon mivel az web oldal nem tudom megforditani a hűtőt. Ha kiemegyek egy boltba akkor igen. De ugye ott x mennyisegű hűtő van kicsi nagy , stb. Egy ajtós két ajtós feher ezüst az ami kell az pont nincs vagy csak egy. Egyért érdemes e kimenni és megfordìtani ? Ha magasabb polcon van letudom e venni megfordítashoz ? Nem egyszefűbb web oldalon keresni csak azt a színt méretet ajtó nyitasú tipust ami nekem mell 1 perc alatt ? Web oldalon talalok 18 darabot az 1000 ből , ami megfelel. Boltba egyet vagy egyet se. Így fizikailag fussak le keresztbe kasul Budapesten 90 kilókétert egy teljes napot reggel 8 tól - este 20 ig hogy a megfelelőt talaljam és annak meg is tudjam nézni fizikailag hatulján az adattáblát ? Nem lehet , hogy a web oldalon felüntetett eves fogyasztasból megtudjam hány wattos a termék motorja ? Nem. Mivel az itt nincs feltüntetve.
2016. júl. 28. 10:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Abból csak saccolni lehet...

De nehogy eláruld, hogy hány literes az a szekrény alul felül, mert még a végén valaki meg tudná mondani jó eséllyel mekkora a motorja...

Tartsd meg magadnak.

2016. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem egyszefűbb web oldalon keresni csak azt a színt méretet ajtó nyitasú tipust ami nekem mell 1 perc alatt ?"

De, igazad van, keresd csak.


"Egyért érdemes e kimenni és megfordìtani ?"

Ha már egyszer NEKED fontos, akkor ne másokat csesztess.

Telefon, email, adjak még ötletet hogyan tudhatod meg hány wattos a motor anélkül hogy a közelébe mennél?

2016. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!