Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikro. Miért van, hogy 3 per-...

Mikro. Miért van, hogy 3 per- ig tökéletesen melegít. (működik) 3 perc után egyszer csak kikapcsol? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésből ítélve nem értesz hozzá, hiszen ellenkező esetben már nekikezdtél volna megvizsgálni.

Szóval szervíz ha javítani akarod.

2016. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem értek hozzá ,de simán szép kapnám ,ha tudnám mi a gond..és egy alkatrész cserével megoldható.
2016. aug. 13. 12:11
 3/17 anonim ***** válasza:
3 percre van rakva?
2016. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
na ez az! nincs véletlenül 3 percre beállitva? némelyiknél az az alap, és meg kell nyomni az egyik gombot hogy tovább működjön
2016. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
vagyis léptetni kell, hogy hosszabb ideig menjen
2016. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha 4 percre állítom ,akkor is meg áll.. de lehet 3:05 percnél.. Aztán várni kell x időt s aztán lehet újra használni.. Én arra tippeltem ,hogy valami túlmelegszik..
2016. aug. 13. 13:56
 7/17 anonim ***** válasza:
19%
Van ezekben valami csillámlemez, ami védi a cucc belsejét a visszavert sugárzástól. No az szokott elégni. Gondolom filléres dolog lehet, de ezt csak itt olvastam valakitől.
2016. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen.. Ilyesmit hallottam már én is..
2016. aug. 13. 14:32
 9/17 anonim ***** válasza:

"Van ezekben valami csillámlemez, ami védi a cucc belsejét a visszavert sugárzástól."

Nem, attól hogy bemenjen a zsír meg pára a magnetronba.


" No az szokott elégni."

El szokott égni, de megy nélküle is.

Viszont ha már megégett, akkor villámlik és csattog, észrevenné ha ez okozná a problémát.


Dobj fel róla egy mobilos videót, hátha segít.

2016. aug. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 PéterPálka ***** válasza:
100%
A vak ló bátorságával nem tanácsos ezeket javítani, mert több kárt csinálsz mint hasznot. Aki nem ért valamihez, az jobb ha nem akarja azt javítgatni. Főleg nem neten kapott tanácsok alapján.
2016. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!