Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Egy azt hiszem fagor felültöltős mosógégbe tettem a ruháimat egy munkásszállón először és azt mondják kinyílt a teteje mosás közben. A ddobot viszont nem tudjuk kinyitni. Nem csuktam be rendesen? Pedig kattant amikor lecsuktam, ezért nem értem. Azt mondják hívnak szerelőt és nekünk kell kifizetni a javítást, mivel eddig semmi baja nem volt a gépnek. Logikus, hogy kifizetem, ha az én hibám volt, de az lenne a fő kérdésem, hogy teljesen biztos, hogy az én hibámból nyílt fel a teteje? A másik kérdésem meg az lenne, hogy ha mégis én hibáztam, akkor mennyibe kerülhet ennek a javítása? Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 15. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kinyílt a dob ajtaja, az a fűtőbetétbe akad bele.

Leengedik a vizet, kiveszik a fűtést, és ha nem volt nagyon megtömve a gép, akkor át lehet forgatni a dobot.

Ha ezek nem mennek, a dob szétcsavarozása, aztán újratömítése a folyamat.

Azt nem tudjuk innen megmondani hogy mitől nyílt ki valójában.

" mivel eddig semmi baja nem volt a gépnek. "

Mielőtt elromlik ez bármire igaz.

2016. aug. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Maga a dob nem nyílt ki, csak maga az ajtó, vagy minek nevezzem, akkor is ez történhetett amit mondtál? A dobot nem is tudjuk felnyitni, nem tudom kivenni a ruháimat.
2016. aug. 15. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


A fehér külső rész az üstház.

A fényes belül a dob a ruháddal. Azon van az ajtó.

Kívül meg a tetején a fedél.

Gondolom nem a fedél nyílt ki mert visszazárnád és nem lenne gond.

Ez egy elültöltősnek az üstháza, itt látszik a fűtőbetét, amibe a dob ajtaja beleakad.

[link]

[link]


Nem biztos hogy a te hibád.

A retesz rugója eltört, gyenge, a vízkő, stb.

Lehet hogy korábban már mellé esett valakinek a cucca ami beakadhatott.

2016. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már lezárult, de köszönöm az egyetlen válaszolóm segítő szándékát. :)
2016. aug. 15. 11:54
 5/5 A kérdező kommentje:
most láttam a második hozzászólást, köszönöm neked is. :)
2016. aug. 15. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!