Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi történhetett a mosógépemmel...

Mi történhetett a mosógépemmel? Zárlat lehet?

Figyelt kérdés

Mosási ciklus közepén, az eddig hibátlanul működő mosógépem hirtelen lecsapta a villanyórát.

Visszakapcsoltam mindent - volt már ilyen, cserére érett a kismegszakító -, a gép zümmögni kezdett, fordult a dob egyet-kettőt, majd nagy pukkanással teljesen lekapcsolt, és leverte újra az órát. Inkább kihúztam.

Kissé égett szaga van, azóta nem mertem áram alá helyezni.

Mi történhetett vajon vele? Menthető még, vagy kuka?


2016. aug. 3. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
VAlszeg leégett a mitorja, vagy a szivattyú motorja.
2016. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem volt hangos nagyon, azaz csapágyas? Hány éves volt, 4-5 évnél régebbi? Melyik gyártó gyártotta?


Sajna tavaly ment a mosógépcsere program, idén hűtőgépcsere program van, 45000 Ft-ot (vissza nem térítendő) lehet pályázaton egy új A+++ hűtőgépre nyerni, ha a régi rosszat leadod.

2016. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Igen, menthető. Kérdés mennyiért lehet hozzá alkatrészt, vagy donor gépet szerezni.


Üdv.

2016. aug. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!