Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szeretnék venni egy olyan...

Szeretnék venni egy olyan turmixgépet (blendert), amivel nagyon jól lehet aprítani a zöldségeket, gyümölcsöket és akár még a jeget is. Ti milyent ajánlanátok a nem túl drága kategóriában?

Figyelt kérdés

Nyilván a legjobb egy Vitamix 5200 lenne, de nincs rá fölös 200 ezrem, hogy egy ilyenre beruházzak.


Ezt néztem eddig ki magamnak, hátha jó:

[link]


Szerintetek jó ez, vagy válasszak inkább másikat. Egy-két tízezer forint + nem baj, mert tartós és jó darabot akarok venni. Egyébként elsősorban smoothie-kat szeretnék csinálni vele.


2016. aug. 15. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A turmixgep hulyeseg, a turmixolt gyumolcsok kb 2 hetig egy honapig erdekesek, utana lassan hanyni fogsz a sok osszevacskolt sz@rtol.
2016. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De tegyük fel, hogy autista vagyok és szeretem a megszokott dolgokat. Akkor tudsz valami jót ajánlani? Vagy esetleg véleményt mondani a belinkelt berendezésről?
2016. aug. 17. 17:12
 3/5 acelsziv ***** válasza:

Mi anno Russel Hobbs turmixot vettünk kb 12e forintért.

Nagyon erős a motorja és jól vág mindent.

Plusz volt hozzá kávédaráló feltét száraz magvaknak.

2016. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3: A minden alatt mit értesz? A problémám az olcsóbb gépekkel az, hogy nem képesek rendesen a rostokat összeszecskázni és nagyon sok előkészületet igényel egy ilyen turmix elkészítése (már ha egyáltalán lehet ilyent csinálni vele).


Nyilván nem a banán turmixolására gondolok egyébként, hanem különböző keményebb zöldségekre.

2016. szept. 30. 21:22
 5/5 acelsziv ***** válasza:
egész salátaleveleket - római salátát pl aminek vaskos szára van - céklát, győmbért, kelkáposztaleveleket simára mixel
2016. szept. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!