Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a drága anyós...

Mit tennétek ha a drága anyós felzabálná a gyerek elől a gyümölcsöket, meg ami kedvére való?

Figyelt kérdés
Mert most éppen ezt teszi. Én meg feltudnék robbanni,legszívesebben leordítanám a fejét. Jó pénzért megveszem a gyereknek,hogy legyen neki és tudjak eltenni belőle télére. Nagy tételben nem tudom megvenni,csak apránként de nem zavartatja magát. 7hónapos a kisfiam. Egy házban /panel/ lakunk de külön lakásban,de állandóan itt van.
2010. szept. 6. 21:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Jesszus! A fő, hogy nem pofátlan " ". Egyértlmű a kicsi az első. Üllj le vele és mond meg, hogy a gyümölcs a picié, ha akar enni vegyen magának a saját pénzéből.
2010. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
:D Komolyan megeszi? :D És nem is kárpótolja máskor, mármint nem hoz a gyereknek, ha neki több pénze van? Dugd el a gyümölcsöt. Én inkább magamtól vennék el egy falatot és adnám a gyereknek, nem fordítva, úgyhogy a viselkedése számomra felháborító.
2010. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A minimum,hogy először a párodnak szólsz és ha nem beszél vele akkor majd Te veszed kezedbe az ügyet és zárd ki a házadból!
2010. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

:-SSSSSSSSSS

szerintem is dugd el a gyümölcsöt

2010. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Mi a gyümiket, édességeket és mindent, amit nem a vendégeknek szánunk, a spájzban tároljuk, ott se túl szem előtt. De ha mégis elöl van, én nem átallok a pofátlanoknak szólni, hogy az a gyereké, sicc!

Ha megértik, ha nem, sajnálom. Nyisd ki te is a szádat! Bizonyos határokon belül csak megérti a torkos vénasszony!

2010. szept. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg az a legjobb, ha elteszed az anyós orra elől ezeket a dolgokat...kikutatni csak nem fogja...

vagy??? :-////

plusz szólnék neked, ha lehet ne egye meg, mert a kicsidnek vetted!!!!!!legyél erőszakosabb, és pofátlanabb!!!

2010. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Aprózd el még jobban. Csak annyit, amennyit a gyerek egyszerre megeszik.
2010. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Tényleg megeszi! Tegnap mondtam neki hogy fogok venni mert télen is kell a babának a vitamin,meg én minden nap adok a fiamnak. Inkább ezt mint a bébi ételt,mert így olcsóbban kijövök. Bár ezek után már nem éri meg. Olyan is volt hogy a babapiskótába és a kekszebe is bele evett,és a mai nem az első eset. Nagyon ritka ha ő ad valamit.
2010. szept. 6. 21:57
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
pofátlan, pároddal együtt beszélj vele
2010. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Buta, nem érti az utalásaidat. Fogalmazz egyértelműen: Az a gyereké, kérem, ne egye meg! Aztán kináld meg valami szarral! üdítő vagy ropi...
2010. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!