Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen mosogatógépet vegyek?

Milyen mosogatógépet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mosogatógép vásárlásra szántam el magam. Először a vateráról gondoltam a vásárlást, de elbizonytalanodtam ezzel illetően. A legtöbbnek nincs fedlapja, csak 1 hónap garancia van rá, viszont viszonylag olcsóak. Azonban nem tudom leellenőrizni az állapotát, így lehet hogy élőben már nem fog tetszeni. Viszont ha egy kicsit többet rászánnék, már tudnék boltból venni vadonat újat 2 év garanciával, ami tuti jó lenne. Nektek mik a tapasztalataitok ezzel, és melyik típust ajánljátok?


2016. aug. 29. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Jézusom, vateráról?!


Ötleted sincs, hogy milyen állapotban vannak, tiszta átverés az egész. Nem véletlen olcsóak. A legtöbb nem valószínű, hogy működik.


Figyelj, nekünk a legolcsóbb van a médiából. Tényleg noname. 4 éve köszönjük, tökéletesen működik.

2016. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt azért nem hinném, hogy nem működik, csak a kérdés, hogy meddig, és milyenek a tömítések.. Amúgy ezt néztem ki.


[link]

2016. aug. 29. 22:26
 3/4 anonim válasza:

A grx, megbízható. Általában csomagolássérült termékek vannak itt. Nekünk ettől a cégtől van plazma tévénk, 7 éves, sose volt baja.

Az indesit mosogatógépem volt már. 6 évesen a mi hibánkból ment tönkre.


Szerintem ennyi pénzért jó választás. Fél év garit próbálj kérni rá!

2016. aug. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Most látom, 2 év garivan van, bocsi.
2016. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!