Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Anyukák,2 gyerekhez milyen...

Anyukák,2 gyerekhez milyen mosogatógépet vegyek?

Figyelt kérdés
9 vagy 12 terítékeset? olcsóbbat , olyant,a min nincsenek hiperszuper gombok, mármint alapgép, vagy lehet tekergetős, többgombos is, de akkor meg félek , h a kisebb (1 éves) eltekergeti őket...?
2012. szept. 28. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a 12 terítékest javaslom, abba belefér egy leveses fazék is.

Igazából szerintem az energiaosztály és a vízfogyasztás a fontos, az lehetőleg minél jobb legyen. Nekem egy sima Indesit van, 16 L vízzel mosogat, általában fél programosat indítok.

A gyerek mindegyik gombot bazergálni fogja, mindegy, hogy mennyi van rajta. :)

Menjetek el nagyobb üzletekbe, nézegesd meg őket, hallgass róluk véleményt, azután döntsetek. Érdemes neten is megnézni, összehasonlítani az árakat.

2012. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem nincsen mosogatógépem, de én a nagyobbat választanám.

Én most a lányomból indulok ki ő minden gombot megpróbál eltekerni. Talán ha forgős a bekapcsoló része azt nehezebben tudja eltekerni.

2012. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

12-est.

Mi öten vagyunk, de a pici még csak szopizik, és így is néha több a mosatlan, mint ami egy programba belefér egy nap alatt.


A gombok, háát, meg kell rá tanítani, hogy nem szabad, mint még annyi mást... :o)


Amúgy a miénken digitális kijelző van és nincs tekerő gomb, csak 4 "nyomkodós", elvileg ha elindítottad a programot, akkor már nem lehet közbelépni, ha meg résnyire nyitva az ajtó (nálunk mindig úgy van nap közben), akkor nem lehet beindítani, hiába nyomkodjuk.


Mi azt hiszem a közép kategóriás, vagy inkább drágábból választottunk (nem tudom hol a felső határ), szerencsénk volt 0% THN-es akció volt a Saturnban, amikor kerestünk.

Mi az energiatakarékosságra figyeltünk és a hangerőre, mert barátaink figyelmeztettek hogy ha nagyon hangosat választunk, akkor amerikai konyhával meg lehet őrülni (nekünk az van).

AEG

2012. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

12 terítékest mindenképp.


Indesit-ünk van, csendes, jó, menet közben nem lehet elnyomkodni, és viszonylag olcsó volt.

2012. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!