Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Ezek közül melyik mosógépet...

Ezek közül melyik mosógépet válasszam?

Figyelt kérdés

Szeretnék új mosógépet venni. A mi városunkban csak Euronics van ahol lehet ilyesmit vásárolni, szóval a lehetőségek a következők:


[link]


Ti melyik márkát ajánljátok?

A Whirpoolról rosszakat hallottam, jelenleg Indesit van. Szegény több mint 10 évig szolgált, de egy mosógép szerelő azt mondta, h már az Indesitek sem túl jók.

A többit (Zanussi, Electrolux stb.) nem ismerem.


2016. aug. 30. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyukámnál zanussi van szerintem legalább 15 éve, és jól bírja. Nem tudom, hogy az újabbak milyenek belőle.

Szerintem így az újabbak közül mindegy mit veszel, amelyik tetszik. Csak garit kössél rá bőven. Amúgy csomó helyről tudsz rendelni házhozszállítással mosógépet. Mi a párommal emagról rendeltük.

2016. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rá esett a választásunk végül: [link]


Ma hozták ki, már megy is. :) Nagyon halk a régihez képest. :D Többiről majd pár hónap múlva tudok nyilatkozni.

2016. szept. 2. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!