Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » 1 éve vettem mérleget. Az...

1 éve vettem mérleget. Az elem, ami benne volt, bírta pár hónapig, aztán vettem bele új tartós gombelemet, de rá 2-3 napra meg kiírta, hogy LO, tehát lemerült az elem. Tönkre mehetett a mérleg?

Figyelt kérdés
Azóta vettem egy másfajta elemet és azzal is ezt csinálta.
2016. szept. 13. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan olyan elemet vettél, ami kell hozzá? Pl. lehet hogy azonos méretű, de eltérő feszültségű elemet tettél bele.
2016. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bevittem azt az elemet a műszaki boltba, amelyik gyárilag benne volt, és mondtam, hogy egy ilyet szeretnék venni mérlegbe. Aztán mikor visszamentem, hogy azzal se bírta, akkor adott egy másmilyent, és mondta, hogy legalább fél évig bírnia kéne vele. De nem bírta.
2016. szept. 13. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen problémám volt, és kettő darad ceruzaelem megoldotta a problémámat.

Persze ehhez sufnituningolnom kellet, de lassan 3 éve működik a rendszer.

2016. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

márkás, ha lehet PHOTO megjelölésű (Li-Ion) elemet vegyél bele!

nem lesz olcsó: 300-500 Ft/db. de 10 évig kereskedelmi forgalomba hozható, aminek dátumát jelzik a bliszteren!

2016. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!