Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelés webáruházból? Segítség!

Rendelés webáruházból? Segítség!

Figyelt kérdés

A mai napon rendeltem egy digitális konyhai mérleget, elküldtem a megrendelést kaptam is visszaigazoló e-mailt.

De későn jutott eszembe, hogy még gombelemet is kell bele vennem. Így ezt már külön tudtam csak elküldeni, erről is jött külön visszaigazoló e-mail.(mert,ugye az rendszer által jön automatikusan)

A Kérdésem az lenne, hogy vajon ők ezt a két rendelésem összehangolják, és automatikusan együtt küldik ?

(Mind a kettőnél 09.23. volt a várható szállítási határidő)

Kérem, válaszoljon valaki.



2015. szept. 21. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Eléggé biztos vagyok benne, hogy ez cégfüggő. Ha elég értelmesek (s nincs valami érdekes kavarc a rendszerükben, ahol akár 2 különböző ember foglalkozik s 2 rendeléssel, nem tudva a másikról... nem tudom, hogyan mennek ezek, de ennél sokkal furább dolgok is előfordulnak a világban), akkor összevonják, ha nem, nem. Ha van telefonszámuk, esetleg lehet nekik szólni. illetve az elemnél lehetett volna megjegyzésbe írni, hogy vonják össze... Már ha van megjegyzés rovat. Ahonnan mi szoktunk rendelni, ott van.
2015. szept. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál :)

Majd csak megérkezik mindkettő :P

Legközelebb figyelmesebb leszek.

2015. szept. 21. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!