Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fég C12 es nyíltrendszerben...

Fég C12 es nyíltrendszerben üzemelő fali melegítő, pár napja még rendesen üzemelt, ma már csak az őrláng ég! De a nagylángot nem akarja begyújtani, Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Viznyomás gáz van! A membránt kicseréltem! A tengelyeget kicsit beolajoztam szépen mozognak,ami nyitná a nagy lángot!

A bekapcsológombnál a szabályzót is hiába állítom semmi!

ki tudna segíteni?


2016. szept. 25. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

"ki tudna segíteni?"

Egy fűtésszerelő hétfőn.

2016. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Műszaki végzettségem van ha nem is gáz,hanem elektromos,azért Pl.az A-10 boylert is kitanultam,egy tűzhelybekötést és fűtést is szereltem már! Négy kisgyerek van,ezért fontos lenne ennél használhatóbb ötlet! én is adtam már tanácsot elektromos problémára!lehet hogy szerelő lesz a vége,de addig próbálkoznék
2016. szept. 25. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:

A gáz, a villany és a medve nem játék.

Akkor se ha 100 gyerek várja a meleget.

Ugyanúgy sitt jár érte ha valami nem sikerül és ez elég gyenge magyarázat lenne a bíróságon.

-Te miért ülsz?

-Kiraboltam egy bankot, de balul sült el...

-És te?

-Fég C12 javítás, de az is balul sült el...

-Húúú ....

2016. szept. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes választ de most már mellőzhetnéd! Annyi tudásom van hogy biztonsági szabályokat betartom!Lehet hogy nem tudom megcsinálni,de a gáz nem fog szivárogni stb,mert akkor lezárom a készüléket! Miért büntetendő?? nem másnak szerelem hanem magamnak! És úgy ha meg nem is tudom csinálni legalább az eredeti állapotot visszaállítsam!
2016. szept. 25. 12:58
 5/6 anonim ***** válasza:

"nem másnak szerelem hanem magamnak"

Jól van, nem kell meggyőznöd a saját hülyeségedről senkit.

2016. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

tökéletesen igazad van! hülye kommentelők! az A-10 boylerben én is profi vagyok!

elektromos végzettségem van,de mindig figyeltem a szerelőt és kitanultam!

most egy FÉG kazánnal küzdök elindul a szivattyú a kazán normálisan müködik,aztán kikapcsol a szivattyú, nem tudom miért és akazán lekapcsol őrlángra! majd újra be és ki!

a szivattyú áll!

majd kikapcsolom az egészet és várok vele. Újra bekapcsolom,a szivattyú elindul minden müködik,de aztán újra leáll a szivattyú és kezdődik minden előlről!

2022. jan. 31. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!