Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szaritogep, kulon jobb, vagy...

Szaritogep, kulon jobb, vagy a moso- szaritogep is jo?

Figyelt kérdés
Minden epito velemeny erdekel.

#szárítógép #Moso- szaritogep
2016. okt. 12. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen külön a kettö.


Elöször is a kombinált sem mosógépnek, sem szárítógépnek nem igazán jól dolgozik, másrészt meg ha valami baja lesz, akkor semmid sincs, sem mosó-, sem szárítógép.


Nekem volt egy ideig ilyen kombi, de csöppet sem voltam megelégedve vele, nem szépen mosott (a következö, "csak" mosógép ugyanolyan módon használva kategóriákkal jobb lett), a szárítóprogramm nagyon sokáig ment, rengeteg áramot fogyasztott és a ruhák mégsem voltak teljesen megszáradva.

2016. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem meg 2006 óta van egy mosó-szárítóm, de hibátlanul működik a mai napig, szerelő sose látta.

Mindenben pöpec, panelban nem is tudtam volna másként megoldani. A szárítás miatt egy apró rozsdafolt sincs rajta mert nem marad nedves vagy párás.

Idén nyáron leszedtem a tetejét mert már kíváncsi voltam a belső részére ennyi év után, de nincs benne vízkő, tiszta a belseje.

2016. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Milyen márka, utolsó? Gondolom, már ilyen nincs forgalomban,ha ilyen régi.


Érdemes használtat venni,ami jobb márka?

2016. okt. 12. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!