Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hová kell a Computherm Q7 RF...

Hová kell a Computherm Q7 RF Rádiós szobatermosztátot egy Junkers Euromaxx kazánra csatlakoztatni?

Figyelt kérdés
A vevő egységet bekötöttem, a hordozható része továbbítja is a jelet, viszont a vezeték nem továbbítja a kazánnak, illetve a kazán nem reagál rá. A két eres vezetéket az 1es, 2es pozíciókra kötöttem a kazánon.Előre is köszönöm a segítségeteket.

#kazán #termosztát #Junkers euromaxx
2016. okt. 13. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

A vevőegységen kigyúl a led ha a termosztáton jelzi a fűtés kérést?

Ha a vevőegységet manuálisra állítod akkor se megy a kazán?

2016. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, veszi a termosztatol a jelet? És nincs manuális ra állítva. A manuális LED ne világít.
2016. okt. 18. 14:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs. Most olvastam figyelmesen. Kipróbálom manuálisan. Ha akkor sem megy, akkor mit tehetek?
2016. okt. 18. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha manuálban se megy akkor valami el van kötve.

Vagy a kazánnál, vagy a termosztát vevőnél. Vagy a kettő közt szakadt a vezeték.

A termosztát vevőnek jeleznie kell ha a termosztát fűtést kér. Látod a ledet rajta meg hallod a relét mikor behúz.

2016. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt mind látom es hallom, a kábelt leelenőriztem, vezeti az áramot. Szerintem a kazánnál nem stimmel valami.. A két szálat az egyes kettes pozícióra kötöttem, de nem csinál semmit, illetve, ha az 1, 4re kőtömböket, akkor amikor be kellen induljon a fűtés leáll, es amikor le kellene álljon, akkor beindul.
2016. okt. 19. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!