Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Nem melegíti fel időben a...

Nem melegíti fel időben a vizet a mosógép? (2 kérdés)

Figyelt kérdés

1. kérdés: Ha a 29 perces mosási cikluból a 21. percnél éri el kb. a 60 fokot az normális? Nem kéne kevesebb idő alatt felmelegítenie?


2. kérdés: A 2 és fél órás Pamut Eco 40 fokos programnál egyáltalán nem éreztem azt hogy az üveg elérte volna a 40 fokot. 2 óra alatt nem bírta volna felmelegíteni a vizet? Vagy ez az Eco programnak köszönhető?



2016. okt. 15. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Megérett a szervizre. A vizet már az elején kell felmelegítse.
2016. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontos választ csak agyártótól lehetne kapni a vizsgálati dukumentáció ill. a műszaki leírás alapján, de természetesen elképzelhető a fűtés tökéletlensége is, ha egynél több fűtőpatron van benne.
2016. okt. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amióta megvan Electrolux EWS 1277 FDW (1,5 éve) azóta nem volt ecetes mosás. Csak 2-szer volt sima vízben 90 fokos mosás. Érdekes, azt is valahogyan felmelegítette. Lehetséges hogy ellepte a vízkő a fűtőszálat? Ecetes mosás segítene rajta? Mert melegíteni melegít, csak nem gyorsan, régen meg nem is nagyon nézegettem. Nemrég kezdtem el. Nem is nagyon tudom hogy milyen melegnek kéne lennie.
2016. okt. 15. 18:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Most meg rohamosan elkezdte melegíteni a vizet 15-20 perc után. Úgy rákapcsolt hogy a lámpák félig égnek (nem vagyok nagy szakértő... :D) Elég furán viselkedik a mai nap...
2016. okt. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!