Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Páromat szeretném meglepni...

Páromat szeretném meglepni egy fúrógéppel. Csak itthoni szerelésekhez használná, barkácsoláshoz. Milyen tulajdonságokat vegyek figyelembe választáskor?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 15:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Mi ezt a Heinner fúró- csavarozógépet vettük meg az eMagról, körülbelül másfél évvel ezelőtt, és csak ajánlani tudom! Én nő létemre kezelem, fúrok vele, csavarozom a bútorokat ha kell, és nagyon jól működik! Könnyű, és az akkuját is elég havonta egyszer feltölteni.


[link]

2016. nov. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Akkor kedves Kérdező, válaszolj az alábbiakra:


Aksis vagy hálózati fúrógép jöhet szóba?

Milyen anyagot fúr?

Milyen mélyen fúr az anyagba?

Mekkora fúrószárral fúr (milyen átmérőjű amivel fúr) ?

Mennyit fúr egyszerre, már darabra?


Ez mind befolyásolja, hogy egyáltalán ajánlani tudjak

valamit, enélkül megveheted az előzőt is, de ha már egy

vaslemezt át kell fúrni, lehet elvérzik tőle :)


Előző: Akkor tényleg nem fúrhattok vele sokat ;)

2016. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Alain Delon ***** válasza:
A fent feltett kérdések miatt érdemes elmenni egy boltba, mert az ottani eladó meg tudja mutatni azt a pár modellt, amit érdemes megvenni arra a célra. De nem biztos, hogy ott helyben meg kell venned, mert lehet, hogy a 'neten olcsóbban is megtudod venni, akár a korábban említett eMAG-on.
2016. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell itt semmi meglepetés. Elmondod a párodnak hogy mit akarsz, majd ő is elmondja és már meg van a megoldás.
2016. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A legjobb megoldás:


Bedobozolsz egy papírt, amire ráírod:

"Sok szeretettel! Ez a kupon beváltható egy fúrógépre,

de nélküled nem mertem megvenni. Puszi!"


így megvan a meglepi, és az öröm is meglesz.

2016. nov. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%

Akkus gépet én nem vennék, mert,

1. Amikor előveszem sosincs feltöltve, pedig rögtön kellene

2. Keményebb anyagra nem jó

3. Nagyobb munkálatra nem jó

4. Két három év után vége az aksinak, és a modell már kifutott, nem találsz hozzá aksit

5. Ha esetleg találsz aksit az többe kerül mint egy aktuális uj gép

Uff.

2016. nov. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Én azért vitatkoznék. Van akkus gépem, ami 10 év után adta meg magát. Mindig fel van töltve, mert nem vagyok lusta

feltölteni, nameg a Li-ion aksi nem merül. Keményebb mun-

kákhoz (pl betonfúrás 10+ fúrószárral) tényleg nem ideális,

de meg lehet vele csinálni.

Viszont ez a kategória nem 10e ftnál kezdődik :)

2016. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Zzzoli ***** válasza:

Helyes előttem szóló!

Az akkus más kategória, de sokszor sokkal praktikusabb, mondjuk amikor a trapéz lemezt raktam fel a garázs tetejére érdekes lett volna a vezetékessel szerencsétlenkedni, viszont amikor az akácleceket fúrtam a kerítés szögvasára, felesleges lett volna az akkust nyírni. Vannak profi akkus gépek, nyomatékosabbak mint egy 230 as, az akkujuk is 4 amperóránál kezdődik, azokkal élvezet fúrni a vasat :-)

2016. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Jah, annyi lemaradt, hogy nem a gép halt meg, csak az aksi. Az aksi kb ugyanannyiba kerül, mint 10 éve, vicces, de igaz.


Akkus fúró mindenképp kompaktabb, nekem nem 1-2 darab van.

Már 15e ft-ért ki lehet fogni akcióban pl egy Makita LXT-t,

13mm-es tokmánnyal, elég durva nyomatékkal, ami nem épp a hű de gagyi kategória.

2016. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#19 ha 10 év után is találtál aksit hozzá akkor az nem Lidl-es kinai gép hanem valami Bosch vagy egyéb ezer éves márka, gondolom...
2016. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!