Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung Eco Bubble WF60F4E0W0W...

Samsung Eco Bubble WF60F4E0W0W akiknek esetleg van ilyen vagy ehhez hasonló mosógépe mik róla a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Vidéken lakom ezért nincs a közelemben olyan üzlet ahol meg tudnám venni a mosógépet és autóm sincsen tehát a fuvarozás is körülményes lenne ezért nagy tétovázás és érdeklődés után ez a mosógépet rendeltem az emagról: [link]


Igazság szerint a jelenlegi mosógépem már nagyon nagyon cserére szorult Wirlpool awt6109-es volt mert ez kb már vagy 10 éves volt bár nem volt annyit használva kb vagy 8 évet ha ment heti 4-5× használat mellett, de már nagyon szét volt rohadva kb mindenhol a teteje fel volt jönve csupa rozsda volt és csapágyas is szerintem mert nagyon szorult!


És ezen volt félprogram a wirlpool on amit szinte kb mindig úgy használtam, soha nem mostam vele teljesen végig mindig csak felező programmal és így is nagyon tiszták lettek a ruhák!


Igazság szerint ez már meg van rendelve az emagról igaz a marketworld forgalmazza, na most itt a garanciával nem nagyon vagyok tisztában, hogy hogy is van ez mert még azt nem kaptam mert online még nincs vagy az a gépben lesz benne ha megjön, elvileg úgy tudom, hogy le lehet tölteni az emag ügyfél fiókomból!


Amúgy elvileg nekem jókat mondtak róla ezért esett erre a választás, jó tudom, hogy nem kell vagyis nem várok tőle csodát, de ha ez is megy legalább addig, ugyan annyi használat mellett mint az előző akkor az már bőven jó lenne nekem ha kb olyan 7-8 évig menne, a garanciával meg remélem nem lesz gond mert nem nagyon bízok az ilyen onlne rendeléssel kapcsolatban főleg ilyen nagy összegben, de utána érdeklődtem és azt mondták, hogy evvel semmi baj nincs, minden rendben megy, jó azért remélem nem lesz semmi baja, és nem megy hamar tönkre, de én a garancia miatt izgulok az online rendelésénél!


És még annyi lenne, hogy ugye elvileg ezen van olyan program ami 60 perc valami napi mosás (daily wash) az az 1 óra alatt kimos mert az lenne nálam a fő célpont igaz már gondolom energiatakarékosabb mint az előző, de az jó lenne ha olyan program lenne rajta mer van olyan ismerősöm aki azt mondta, hogy neki nincs rajta csak teljes az meg nekem nem lenne jó, mert nem akarok én 3 órát várni egy mosásra!


És még tényleg csak annyi lenne ami érdekelne a géppel kapcsolatban bocsi a hosszú szövegért, hogy ugye jól tisztít és a centrije is jó úgy értem, hogy kimos-e szép tisztára mondjuk egy 60 perces programmal mert én mindig így használnám a gépet, de azért én is arra számítok, hogy azért olyan van ami most tönkrement vagy legalább is remélem a teljesítményével kapcsolatban, hogy tisztít-e olyan hatékonyan rövid programon?

Köszi



2016. nov. 2. 23:49
 1/4 A kérdező kommentje:

Tehát sokat nem várok tőle, amiket leírtam az lenne a fő elvárásaim tőle, hogy legalább 7-8 évet üzemeljen, na meg igen a garanciával kapcsolatban vannak kételyeim online rendelés esetén de már erről meggyőztek, hogy itt semmi probléma nincsen!

A félprogram lenne nálam ami fontos, hogy kb 1 óra alatt teljesen kimosson, mert ez a gép kb 90 ezer ft körül van többet megmondom őszintén nem is nagyon áldoznánk rá, de azt gondolom, hogy az igényeimnek legalábbis megfelel!


A mostani wirlpool az is mindig félprogramon mostan és úgy is nagyon tisztára mosott, mert ismerőseim közül volt aki mondta, hogy neki nem volt rajta na ezt nem szeretném, igaz konkrétan nincs ráírva, de remélem, hogy pl ki tudok mosni egy adag ruhát mondjuk 60 vagy 40 fokon mondjuk úgy fél programmal hogy kb egy óra alatt végezzen!

2016. nov. 2. 23:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a rettentő hosszú "kérdést". Szóval, általánosságban: nekem ilyen van majd egy éve. A babaruha programon kívül már mindegyiket használtam. Elégedett vagyok vele, mérges is vagyok magamra, hogy nem előbb váltottam (előző majdnem 20 éves felültöltős Phillips-Wirlpool volt, még francia gyártmány) Nem félprogram van rajta, hanem ún. napi mosás, ami 1 óra alatt végez. Ez pont elég a napi használatú ruhákhoz. A leghosszabb a 60 fokos pamut, az 2,5 óra, az ágyneműt és a törölközőket mosom vele. A MediaMarknál vettem, akkor ingyen volt a szállítás. A garancia a szokásos 1+1 év. Nem akartam több ezer forintot a hosszított garanciára áldozni, hiszen 4-5 évig biztosan elmegy probléma nélkül. A centrifugája is szuper, 800-as fordulaton majdnem szárazon veszem ki a cuccot.
2016. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem nagyon szépen köszönöm szépen a valaszt, én is valahogyan úgy gondoltam, hogy egy pár évet el megy legalább, igazság szerint akkor az úgy rendben van ha egy óra alatt kimos ez nagyon tetszik mert az előző mosógépen csak azt használom persze ezen több a program és lehet, hogy kiprobalok majd rajta ezt-azt bár egy óra alatt is nagyon szépen kimosott tisztára szinte mindent, mert az nagyon olcsó gépeken igaz ez is ahhoz képest olcsó, de azért nem 60 ezer forintot mert halottam, hogy akik olyan ár kategóriájú gépet venn nincs rajta fél vagyis napi gyors mosás és 2,5 óráig megy na azt nagyon nem akartam!


Igazság szerint már sokmindent nem nagyon tudok csinalni mert már meg rendeltem, most hívott az imént a futár, hogy holnap délelőtt hozza, remélem nem fogok csalódni, benne és mindent rendben lesz, na és persze a garanciájával is mert attól féltem a legjobban, az online rendelt dolgoktól, de azt mondták, hogy ettől nem kell tartan!


Véleményeket is olvastam jókat irtak róla pl a media markt weboldalán, igaz nem onnan rendeltem hanem az emag tól amit a marketworld forgalmaz itt 990 ft volt a szállítás!

Köszönöm szépen a válaszodat!

2016. nov. 3. 20:24
 4/4 anonim válasza:
Ugyanilyenem van,csak a daily wash programot használtam eddig rajta 40 és 60 fokon. 1 óra 3 perc alatt tökéletesen tisztára mos. Az új gépeken pedig nincs már féltöltet gomb,mert erzekelik a töltetet.
2017. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!