Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Pocket Neo!...

Samsung Galaxy Pocket Neo! Tudtok ehhez hasonló árban és teljesítményben megbízható telefont nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Kerékpározom és csak az útvonal rögzítés miatt szeretném használni.Van egy nagyobb telefonom de azt sajnálom (meg féltem is) felrakni a kormányra hogy azzal rögzítsem az útvonalat.
2016. júl. 21. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Galaxy mini, vagy y?
2016. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyarul akarsz egy használhatatlan mobilt annyi pénzért tudsz venni egy használható mobil ia kinabol
2016. júl. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak GPS-nek akarom használni, semmi másra nem kell!Arra meg ez a kategória szerintem megfelel.
2016. júl. 21. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Így legalább nem kell sajnálni ha valami baja lesz.
2016. júl. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek a telefonok még annyira sem jók ink rendelhető rgyolcso mobilt kinabol
2016. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért vegyen drágábbat? Van neki másik, amit használ. Most mi értelme van, hogy vesz egy drágábbat, amit nem használ ki és még tönkre is megy? Arra jó az olcsó is.
2016. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Alcatel Pop D1
2016. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!