Mi baja a mosógépnek?

Figyelt kérdés
Néhány napja valami baja lett a mosógépnek és annyira hangos volt, illetve kb ár ugrált, hogy azonnal kikapcsoltuk. Hívtunl szerelőt, valami kis alkatrészt kicserélt, ami elvileg megrongálódott és azért volt hangos. Ma újra próbáltam, de sajnos ugyanaz van, sőt már most mintha kattogna benne valami, illetve hogy nem akar lejárni a program. Úgy ertem h gyors mosásra állítottam, ami 15 perc de olyan rég centrifugált már h megint csak ki kellett kapcsolnom. Bár a szerelő elott os volt ezzel gond, hogy tul sokaig centrizett. Amikor kinyitottam a ruha normalis allapotban volt, sztem mar reg ki lehetett volna venni. Ismerem a gepet, egy eve mosok vele. Soha ilyen hangos, mozgolodos nem volt, de ez a veget nem ero centrifugálás sem.

2016. nov. 11. 15:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!